ساحل دریای غم
حاج محمد یزدخواستی
محرم 1397
beheshty.irگفتگو با سیدعلیرضا مرتضوی مسئول پویش #من_کربلائیم
گفتگو با سیدعلیرضا مرتضوی مسئول پویش #من_کربلائیم

هر مکانی٬ هر روزی می‌تواند کربلا باشد. داریم "کل یوم عاشورا و کل یوم کربلا".هر روز این انسان دارد سنجیده میشود...

واحد خبری انصارالحسین(ع) :

 

در خدمت آقای مرتضوی هستیم مسئول پویش من کربلایی ام. آقای مرتضوی عرض سلام و وقت بخیر. لطفاد یک توضیح کامل و همیچنین اجمالی درباره پویش من کربلایی ام بفرمایید.

بسم الله الرحمن الرحیم

من هم سلام میکنم. در پویش من کربلایی ام ما به این دلیل این شعار را انتخاب کردیم که کربلا همیشه جاری است؛ در هر مکانی٬ هر روزی می‌تواند کربلا باشد. داریم "کل یوم عاشورا و کل یوم کربلا".هر روز این انسان دارد سنجیده میشود؛ در معرض بلا هست و من کربلایی ام یعنی هدفمند زندگی کردن یعنی خوب زندگی کردن و دقیقا این شعار متناسب با همان شعاری است که "چقدر کربلا پشت سر و چقدر کربلا پیش رو!". قبل ما٬ حال ما و بعد ما همواره در حال امتحان و بلا هستیم و باید سنجیده شویم و در نبرد حق و باطل این ماییم که باید حق را پیدا کنیم.

 

سوال دیگر اینست که آقای مرتضوی ، مردم چگونه می‌توانند به این پویش بپیوندند؟

 

آغاز این پویش در آستانه‌ی ماه محرم است؛ تقریبا از امروز شروع شده است و ما سعی داریم انشاءالله تا اربعین حسینی امتدادش دهیم. و مخاطبین ما و مردم در کنار هنرمندان و افراد برجسته می‌توانند از خودشان عکس بگیرند برای ما بفرستند؛ از خودشان فیلم تهیه کنند و در مورد شاخص های کربلایی شدن (زندگی کربلایی) صحبت کنند ویا این که دل نوشته بنویسند و برای ما بفرستند.

هم چنین ما رباتی طراحی کرده‌ایم که می تواند عکس پروفایل آنها را به عکس پروفایل "من کربلایی ام" تبدیل کند و از همه‌ی عزیزان تقاضا داریم چه فیلم٬ چه عکس٬ چه هر داده ای را که میخواهند بارگذاری کنند با هشتگ #من_کربلایی_ام بارگذاری کنند تا انشالله شاهد خیل عظیم کربلایی ها در محرم باشیم.

 

 

 

خیلی ممنون از توضیحاتتان.

خواهش می کنم خدا نگهدار.

ارسال به :
پربازدیدترین
پربازدیدترین
آخرین اخبار
آخرین اخبار
ارائه دیدگاه
برای ارسال نظرات از فرم پایین استفاده کنید.
مسئولیت نوشته ها به عهده نویسندگان آنهاست و نمایش آنها به معنی تایید نظرات آنها نیست.
نام :

پست الکترونیکی :

نظر شما :

کانال بهشتیان

ایران حسین بن علی

سوم

اینستاگرام

Ussd

cloud cloud cloud cloud
cloud cloud cloud cloud