ساحل دریای غم
حاج محمد یزدخواستی
محرم 1397
beheshty.irحضور شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر اصفهان در مراسم هیئت انصارالحسین(علیه السلام)
حضور شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر اصفهان در مراسم هیئت انصارالحسین(علیه السلام)


پایگاه اطلاع رسانی شهید بهشتی :

رییس شورای اسلامی شهر مهندس رضا امینی و شهردار اصفهان دکتر مهدی جمالی نژاد و جمعی از اعضای شورای اسلامی شهر اصفهان در هیئت انصارالحسین موسسه فرهنگی شهید مظلوم آیه الله دکتر بهشتی حضور پیدا کردند.

 

رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر و شهردار اصفهان دوشنبه 27 مهرماه در خیمه انصارالحسین حضور پیدا کردند و ضمن شرکت در مراسم روضه در جریان فعالیت های موسسه فرهنگی شهید مظلوم آیه الله دکتر بهشتی قرار گرفتند.

 

 

حاج محمد رضا نادرالاصلی ریس هیات مدیره موسسه شهید بهشتی ضمن خوش آمد گویی به رئیس و اعضا شورای شهر و شهردار اصفهان برنامه ها و فعالیتهای منتهی به محرم مجموعه بهشتی را تشریح کرد.

دکتر مهدی جمالی نژاد با ابراز خرسندی از کیفیت برنامه های مجموعه بهشتی به تمام اعضا و برگزار کنندگان این مراسم خدا قوت گفت و اعلام آمادگی کرد شهرداری در زمینه های مختلف در کنار مجموعه های انقلابی اصیل و مردمی همچون موسسه شهید بهشتی باشد.

 

 

مهندس رضا امینی رئیس شورای اسلامی شهر نیز ضمن تشکر از زحمات تمام جوانان پرشور انقلابی ، فعالیتهای مجموعه شهید بهشتی را مفید و موثر دانست و تلاش شورای اسلامی شهر اصفهان را برای همراهی و همکاری با تمام مجموعه های جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی اعلام کرد.

در ادامه محمد مهدی سموعی معاون روابط عمومی موسسه شهید بهشتی با اشاره به فعالیت های انجام گرفته در این موسسه یاد آور شد به لطف خدا واهل بیت و به برکت نام شهید مظلوم دکتر بهشتی امروز در خط مقدم جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی قرار داریم و به پشتیبانی و راهنمایی نسل اول وهمان موسسین مجموعه ،خوشحالیم که امروز از مجموعه های جریان ساز شهر و کشور هستیم و امیدواریم تمام این تلاش ها مورد تایید حضرت ولی عصر ارواحنا فدا و مقام معظم رهبری باشد.

سموعی اضافه کرد؛ یکی از اهداف موسسه فرهنگی شهید مظلوم آیه الله دکتر بهشتی کادرسازی برای نظام اسلامی است که مفتخریم امروز اعلام کنیم در این زمینه موفق بوده ایم.

 

 

 

در این دیدار مهندس اصغر آذربایجانی ،دکتر صادقیان،مهندس جانثاری، مهندس جهانگیری از نزدیک با برنامه های مجموعه شهید بهشتی آشنا شدند.

 

 پس از شرکت در روضه ، رئیس واعضای شورای شهر و شهردار از امکانات و ساختمان شماره دو موسسه شهید بهشتی (حسینیه انصار الحسین) ، مهدکودک هیات و هیات نوجوانان بازدید کردند و در این موارد راهنمایی و پیشنهاداتی داشتند که قرار شد پس از ماه محرم پیگیری شود.

 

 

ارسال به :
پربازدیدترین
پربازدیدترین
آخرین اخبار
آخرین اخبار
ارائه دیدگاه
برای ارسال نظرات از فرم پایین استفاده کنید.
مسئولیت نوشته ها به عهده نویسندگان آنهاست و نمایش آنها به معنی تایید نظرات آنها نیست.
نام :

پست الکترونیکی :

نظر شما :

کانال بهشتیان

ایران حسین بن علی

سوم

اینستاگرام

Ussd

cloud cloud cloud cloud
cloud cloud cloud cloud