ساحل دریای غم
حاج محمد یزدخواستی
محرم 1397
beheshty.irمراسم دهه اول محرم هیئت انصارالحسین

مراسم دهه اول محرم هیئت انصارالحسین با موضوع مقاومت برگزار می‌شود

:

به گزارش خبرگزاری مهر :

 پهلوان صادق در گفت و گو با خبرنگار مهر،  پیرامون ویژه برنامه محرم هیئت انصارالحسین(ع) اظهار داشت: ویژه برنامه ایام سوگواری حضرت اباعبدالله الحسین (ع) در دهه اول ماه محرم، هیئت انصار الحسین(ع) موسسه فرهنگی شهید آیت الله دکتر بهشتی از تاریخ ۱۰ الی ۱۹ شهریور در محل حسینیه انصارالحسین(ع) واقع در خیابان آیت الله کاشانی، روبروی خیابان جامی برگزار خواهد شد.

وی در ذکر جزئیات این برنامه  افزود: پنج شب نخست این مراسم با سخنرانی حجت الاسلام محسن کریمی و مداحی حامد عطریان و پنج شب دوم با سخنرانی حجت الاسلام مهدی ماندگاری و مداحی حاج محمد یزدخواستی از اذان مغرب و عشا آغاز می شود و تا حوالی ساعت ۱۱ شب ادامه خواهد داشت.

ویژه برنامه قافله عزاداری روز تاسوعا و مقتل خوانی روز عاشورا

مسئول ستاد محرم هیئت انصارالحسین(ع) تاکید کرد: ویژه برنامه قافله عزاداری روز تاسوعا و مقتل خوانی روز عاشورا با حضور حمت الاسلام نائینی برگزار خواهد شد.

وی پیرامون دیگر برنامه های جانبی این مراسم گفت:هیئت نوجوانان، ویژه نوجوانان دختر و پسر ۹ تا ۱۳ سال و مهد کودک انصارالحسین(ع) و موکب این هیئت از برنامه های جانبی مراسم اصلی این هیئت خواهد بود.

صادق پیرامون شعار و محور برنامه های محرم امسال هیئت انصارالحسین افزود:«شانه خال نکن از بار بزرگت ای شهر» شعار امسال هیئت انصار الحسین(ع) موسسه فرهنگی شهید مظلوم آیت الله دکتر بهشتی(ع) است که با محور مقاومت برگزار می شود.

وی پیرامو شعار امسال هئیت انصارالحسین(ع) تشریح کرد:عاشورا و کربلا تجلی یک مسئولیت اجتماعی بود که کوفیان در آن لحظه ی بحرانی و حساس از آن شانه خالی کردند و این مسئولیت در ابعاد مختلف فرهنگی، سیاسی، اجتماعی وغیره در کشور ما نیز بروز و ظهور یافته است.

مسئول ستاد محرم هیئت انصارالحسین(ع)، تاکید کرد: بر این اساس ما باید با بصیرت افزایی بهترین تصمیم ها را در حساس ترین شرایط بگیریم و با تمام توان شرایط لازم را برای ظهور  مهدی موعود (عج) آماده کنیم.

ارسال به :
پربازدیدترین
پربازدیدترین
آخرین اخبار
آخرین اخبار
ارائه دیدگاه
برای ارسال نظرات از فرم پایین استفاده کنید.
مسئولیت نوشته ها به عهده نویسندگان آنهاست و نمایش آنها به معنی تایید نظرات آنها نیست.
نام :

پست الکترونیکی :

نظر شما :

کانال بهشتیان

ایران حسین بن علی

سوم

اینستاگرام

Ussd

cloud cloud cloud cloud
cloud cloud cloud cloud